Firma Krab istnieje na rynku od ponad 20 lat. Na początku działalności zajmowała się dystrybucją gazów technicznych, systemów łączeń, oraz narzędzi ręcznych. Systematycznie poszerzano asortyment między innymi o elektronarzędzia, spawalnictwo, maszyny i sprzęt budowlany, systemy grzewcze, farby, artykuły wykończeniowe, wyposażenie łazienek i wiele innych. Dzięki fachowej obsłudze i szerokiej ofercie produktów w przeciągu zaledwie kilku lat przedsiębiorstwo stało się znaną firmą w całym regionie, zyskując pozycję lidera. Logo Krab jest dziś szeroko rozpoznawane zarówno przez przedstawicieli branży budowlanej, klientów hurtowych jak i przez klientów indywidualnych.

Magazyny składowania o dużej powierzchni zapewniają ciągłość dostaw oraz stałą dostępność większości towarów, a szeroko rozwinięta baza transportowa pozwala na profesjonalną obsługę. Dzięki fachowemu doradztwu, niskim cenom, elastyczności a także szerokiemu asortymentowi przedsiębiorstwo jest w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Wiele uwagi przykłada się do jakości oferowanych produktów. Krab jest autoryzowanym dealerem między innymi takich firm jak: Esab, Defro, Bosch, Hitachi, Makita, Kreisel, Hawera.

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta dlatego stale pracujemy nad podnoszeniem poziomu obsługi i usprawnieniem kontaktów z naszymi odbiorcami.
Zapraszamy do przeczytania artykułu o naszej firmie, który pojawił się 4 Września 2007 na łamach gazety Nysa24.
Artykuł o firmie…